На легкоатлетичних змаганнях «Біг патрулів» збірна жіноча команда Університету посіла І місце в командному бігу, директор спортивного клубу Н.І.Гоєнко зайняв І місце у складі збірної ветеранів Харківської області

19-10-2015, 12:56

17 жовтня, на лижній базі ОСК «Темп», відбулися 68 традиційні легкоатлетичні змагання «Біг патрулів» серед студентів вищих навчальних закладів. У заході брали участь понад 300 спортсменів.

У командному бігу на 4 км Регіна Коваль (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 4 курс), Марина Тур (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 3 курс), Дар’я Попова (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс), Олена Хмеляр та Лілія Перуніна (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 1 курс), Євгенія Веремеєнко (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України, 5 курс), Анастасія Карпачова (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 5 курс), Анна Щербакова (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 4 курс) зайняли І місце.

Чоловіча збірна Сергій Гайдук та Сергій Геращенко (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 4 курс), Євген Кухаров, Сергій Швецов та Олександр Мазун (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 1 курс), Юрій Лаликін (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 1 курс), Руслан Веремчук (військово-юридичний факультет, 5 курс) та Вадим Мойсієнко (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс) у командній гонці на 9 км посіла IV місце. У запеклій боротьбі вони пропустили вперед команди МЧС, університету Національної гвардії та інституту фізичної культури.

Директор спортивного клубу Університету Н.І.Гоєнко зайняв І місце у складі збірної ветеранів Харківської області на дистанції 3 км та ІІ місце у абсолютному заліку.