На легкоатлетичних змаганнях «Біг патрулів» збірна жіноча команда Університету здобула І місце у командному бігу

17-10-2016, 15:32

img_204015 жовтня, на лижній базі ОСК «Темп», відбулися 69 традиційні легкоатлетичні змагання «Біг патрулів» серед студентів вищих навчальних закладів.

У заході взяли участь понад 300 спортсменів.

У командному бігу на 4 км Олена Хмеляр (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс), Євгенія Веремеєнко (Слідчо-криміналістичний інститут, 6 курс), Анастасія Карпачова (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 6 курс), Юлія Орос (Факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 2 курс), Ольга Лисняк (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс), Марія Свиридовська (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 1 курс) посіли І місце.

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових перемог!