На конференції трудового колективу Університету обрано делегатів на Всеукраїнський з’їзд для обрання членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

24-04-2015, 17:46

Закон України «Про вищу освіту» передбачає створення Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти як колегіального органу, уповноваженого на реалізацію державної політики у сфері забезпечення якості вищої освіти. Агентство перебере на себе певні регуляторні та контрольні функції Міністерства освіти і науки України; замінить Вищу акредитаційну комісію (ВАК) та Державну акредитаційну комісію (ДАК).

Головна мета конференції – обрати делегатів від Університету на Всеукраїнський з’їзд від  державних вищих навчальних закладів для обрання членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Головуючий на конференції ректор Університету В.Я.Тацій зазначив: «Національна агенція з якості – це принципова інновація у нашій системі. Агенція буде професійно-незалежною та відповідати за ліцензування та акредитацію університетів і ми сьогодні маємо обрати три кандидати від Університету на з’їзд».

Проректор з науково-методичної роботи В.В.Комаров, який є заступником голови організаційного комітету з’їзду, повідомив концептуальні питання щодо порядку скликання Всеукраїнського з’їзду та обрання його делегатів; процедури та критеріїв номінування кандидатів до складу агенції та дату з’їзду  – 5 червня 2015 р. (о 10:00, у приміщенні КНЕУ).

За результатами голосування делегатами на з’їзд обрано ректора Університету В.Я.Тація, проректора з науково-методичної роботи В.В.Комарова та доцента кафедри організації судових та правоохоронних органів І.В.Назарова.