На засіданні вченої ради ректор Університету В.Я.Тацій вручив нагороди науковцям з нагоди Дня науки та студентам-переможцям конкурсу «Студент року 2013/14 н.р.»

23-05-2014, 16:43

Подякою Харківського міського голови нагороджено:

– завідувача кафедри логіки, доктора філософських наук О.М.Юркевич;

– професора кафедри організації судових та правоохоронних органів, кандидата юридичних наук П.М.Каркача;

Подяку ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого отримали:

– доцент кафедри кримінального права № 2, кандидат юридичних наук Г.М.Анісімов;

– доцент кафедри кримінального права № 2, кандидат юридичних наук О.О.Володіна;

– асистент кафедри кримінального права № 2, кандидат юридичних наук В.В.Гальцова;

–  доцент кафедри господарського права С.В. Глібко;

– асистент кафедри кримінального процесу Д.М.Говорун;

– доцент кафедри економічної теорії, кандидат економічних наук К.Г.Губін;

– доцент кафедри економічної теорії, кандидат економічних наук Г.Ю.Дарнопих;

– завідувач кафедри теорії права та конституційного права Полтавського юридичного інституту, доктор юридичних наук, О.Р.Дашковська;

– доцент кафедри кримінального права № 2, кандидат юридичних наук І.О.Зінченко;

– професор кафедри економічної теорії, доктор економічних наук О.С.Марченко;

– професор кафедри адміністративного права, доктор юридичних наук Н.П.Матюхіна;

– доцент кафедри економічної теорії, кандидат економічних наук О.О.Набатова;

– доцент кафедри економічної теорії, кандидат економічних наук О.В.Овсієнко;

– декан міжнародно-правового факультету, доцент кафедри кримінального права № 2, кандидат юридичних наук І.В.Самощенко;

– доцент кафедри конституційного права України, кандидат юридичних наук Є.В.Ткаченко;

– доцент кафедри економічної теорії, кандидат економічних наук О.О.Чуприна;

– доцент кафедри трудового права, кандидат юридичних наук Г.О.Яковлєва;

– доцент кафедри цивільного права № 1, кандидат юридичних наук В.П.Янишен.

Переможцем та призерами конкурсу «Студент року 2013/14 н.р.» стали:

I місце – Ольга Турчина (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України 5 курс, 2 група);

II місце – Василь Артюх (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 4 курс, 2 група)

та

Олександр Селюк (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 4 курс, 2 група);

III місце – Іван Чайка (господарсько-правовий факультет, 5 курс, 5 група)

та

Артем Грицак (господарсько-правовий факультет, 5 курс, 11 група).

Вітаємо всіх з нагородами!