На засіданні вченої ради затверджено гімн Університету та вручено почесні нагороди співробітникам і спортсменам

05-09-2014, 17:40

Члени вченої ради, прослухавши гімн у виконанні солістів Палацу студентів,  ухвалили рішення про затвердження його як офіційного гімну Університету. Авторами гімну є випускники нашого вузу В’ячеслав Корєпанов (муз.),  Дмитро Фіолевський та Валентина Авраменко (сл).

З нагоди Дня незалежності науковці Університету були нагороджені почесними грамотами та подяками Харківської облдержадміністрації та міського голови.

Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації відзначені:

- виконуючий обов’язки декана військово-юридичного факультету, доцент кафедри кримінального права № 1 С.В.Гринчак;

- доцент кафедри цивільного права №1 В.П.Янишен.

Подяку Харківської обласної державної адміністрації отримав:

- доцент кафедри кримінального права №1 Р.С.Орловський, а

Подяку Харківського міського голови:

- доцент кафедри адміністративного права В.В.Зуй;

- помічник ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Л.О.Гріненко;

- тимчасово виконуючий обов’язки декана факультету підготовки кадрів для Пенсійного фонду України, доцент кафедри криміналістики І.В.Борисенко.

Почесними грамотами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, грошовою премією та цінними подарунками за успішний виступ на Всесвітній шаховій Олімпіаді у м.Тромсе (Норвегія) нагороджено членів шахового клубу «Юридична академія» міжнародних гросмейстерів П.В.Ельянова, О.А.Ковчана, М.Л.Бродського.

Нагороди вручив ректор Університету В.Я.Тацій.