На військово-юридичному факультеті Університету відбувся достроковий випуск офіцерів до органів військової прокуратури України

24-03-2015, 16:26

У заході брали участь: перший проректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ю.П.Битяк, голова державної екзаменаційної комісії В.Я.Настюк, декан військово-юридичного факультету С.В.Гринчак, начальник військово-юридичного факультету С.Ю.Поляков, викладачі, співробітники та батьки.

Вручення дипломів розпочалася з вітального слова першого проректора Університету Ю.П.Битяка, який поздоровив випускників зі знаменною подією в їх житті та побажав успіхів у нелегкій майбутній роботі.

«За результатами міжнародних та всеукраїнських рейтингів вищих закладів освіти України за напрямом «Правознавство», Університет щорічно визнається кращим юридичним вузом України. Слава Alma-mater, її авторитет та рейтинг залежать саме від вас − випускників. Ми сподіваємося, що ви продовжуватимете традиції Університету, пронесете через все життя чемне відношення до вашого вузу і станете надійними співробітниками військової прокуратури», – зазначив Ю.П.Битяк.

«Ми впевнені у наших випускниках, вони є патріотами і професіоналами, завжди здатні захистити інтереси нашої держави та українського народу», – наголосив Юрій Прокопович.

«Чистого, голубого і мирного неба вам і Україні!», − побажав перший проректор усім присутнім.

Наказом міністра оборони України С.Т.Полторака випускникам присвоєно звання «молодший лейтенант запасу».

Своїми враженнями поділився випускник Іван Дячук: «Переповнюють змішані почуття, це і радість від успішної здачі іспитів, і сум, оскільки Університет і Харків стали рідними для нас за ці 5 років, які промайнули як один день. Ми розуміємо, що наш достроковий випуск відбувся через потребу держави у кадрах, у військових юристах. Ми готові!»