15-12-2014, 16:57
Захід відкрив проектор з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – академік Національної академії правових наук України А.П. Гетьман.
Також в роботі семінару брали участь представники: Військової прокуратури Харківського гарнізону, Східного територіального юридичного відділу Міністерства оборони України, Харківського зонального відділу Військової служби правопорядку у ЗС України, науково-педагогічного складу юридичного факультету Харківського національного університету імені Каразіна та представники науково-педагогічного складу і командування військово-юридичного факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Зокрема виступали та проводили обговорення запрошені з різних установ:
  1. Заступник військового прокурора Харківського гарнізону – молодший радник юстиції Войтенко Антон Борисович.
  1. Начальник Східного територіального юридичного відділу Міністерства оборони України, підполковник юстиції Ібрагімов Фаік Балагланович, заступник начальника Східного територіального юридичного відділу Міністерства оборони України підполковник юстиції Фівкін Петро Миколайович.
  2. Офіцер групи проведення службових розслідувань та профілактики правопорушень Харківського зонального відділу ВСП ЗС України ст. лейтенант Козир Яков Юрійович.
  1. Доцент кафедри державно-правових дисциплін юридичного факультету Харківського національного університету імені Каразіна, к.ю.н. Григоренко Євген Іванович.
Військово-юридичний факультет представляли: начальник військово-юридичного факультету – д.ю.н., полковник юстиції С.Ю.Поляков; заступник начальника факультету підполковник Ю.В.Шубін; заступник начальника факультету підполковник С.М.Мельник, доцент кафедри загальновійськових та правових дисциплін, підполковник С.С.Корольов; старший викладач кафедри загальновійськових та правових дисциплін, підполковник Л.В.Зіняк, студенти та курсанти 5 курсу.
На заході обговорено проблеми нормативно-правового регулювання військово-цивільних правовідносин в умовах особливого періоду.  Визначено єдині підходи щодо обґрунтування необхідності оновлення базового законодавства з військової сфери, напрацьовано пропозиції щодо вирішення  практичних проблем застосування норм  військового законодавства в умовах особливого періоду та запропоновано впровадити нові шляхи підвищення ефективності правового забезпечення і захисту прав військовослужбовців та членів їх сімей в особливий період.На військово-юридичному факультеті у рамках всеукраїнського тижня права відбувся науково-практичний семінар: «Особливості нормативно-правового регулювання цивільно-військових правовідносин в умовах особливого періоду. Шляхи підвищення ефективності правового забезпечення та захисту прав військовослужбовців і членів їх сімей в особливий період»