На військово-юридичному факультеті Університету до 23 річниці Збройних Сил України проведено низку заходів

09-12-2014, 15:59

Серед студентів молодших курсів на базі кафедри фізичного виховання №3 (вул.Динамівська, 4) наприкінці листопада проведено спортивні змагання серед 1-2 курсів військово-юридичного факультету. Змагання проводяться вже декілька років поспіль, тому вже встигли стати приємною традицією зі справжньою українською назвою «Козацькі ігри»: естафета, підтягування на перекладені, комплексно-силова вправа, перетягування канату, розбирання та збирання зброї на час. Різниця у віці і досвіді участі у «Козацьких іграх» для першого курсу не видалась страшною. І вони це блискуче довели, зайнявши перше місце! Друге місце судді віддали першій групі другого курсу, а третє достойно посіла друга група другого курсу. Призерів чекала смачна нагорода. Кожна команда отримала торт у подарунок.

Також підтримуючи здоровий спосіб життя, в тісній співпраці з кафедрою фізичного виховання №3 проведено змагання серед студентів та курсантів усіх курсів з настільного тенісу, переможцем стала команда 3 курсу, 2 місце посіла команда 1 курсу і 3 призове місце посіла команда 5 курсу, за результатами змагань сформувалася збірна команда факультету найсильніших тенісистів.

Виховуючи молодь на військо-історичних традиціях, зі студентами молодших курсів 4 грудня була організована екскурсія до військового історичного музею Харківського університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба. Студенти уважно роздивлялись  експонати музею та с захопленням прослухали екскурсовода щодо історичного шляху одного із самих великих військових вузів України, всі відвідувачі отримали задоволення від побаченого.

5 грудня на військово-юридичному факультеті було проведено урочисте зібрання на якому було обговорено історичний шлях ЗС України, оголошено поздоровлення зі святом та були нагороджені грамотами кращі офіцери, викладачі, співробітники та курсанти.

Вітаємо всіх з днем Збройних Сил України!