Студенти Університету взяли активну участь у роботах по благоустрою міста (доповнено)

15-04-2013, 11:38

12 та 13 квітня на військово-юридичному факультеті Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» були проведені «Дні довкілля».

З початком теплих весняних днів студенти факультету розпочали роботи по прибиранню прилеглої території по вулиці Динамівська, 4, поряд з гуртожитком №8 та адміністративно-житловим корпусом військово-юридичного факультету.

Захід розпочався із загального шикування та вступної промови декана військово-юридичного факультету В.М.Шевчука та заступника декана факультету Б.П.Мазура.

До робіт залучались студенти 1 та 2 курсів. Усі, хто брав участь, отримали задоволення від результату по наведенню порядку на території розташування факультету

За ініціативою Харківської міської ради, в рамках Дня довкілля, у місті Харкові проводились масштабні роботи по благоустрою вулиць та скверів.

Курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ  не лишились осторонь і взяли активну участь у цих заходах та відчистили від сміття вулицю Воробйова, яка знаходиться в самому центрі міста.

Завдяки плідній роботі представників 1 курсу, місто Харків стало ще красивішим та чистішим.

Акція «Чисте місто» триває.