На військово-юридичному факультеті проведено комплексні спортивні змагання, присвячені Дню українського козацтва

15-10-2013, 09:53

Захід відбувся у спортивній залі кафедри фізичного виховання №3 за ініціативою студентського самоврядування військово-юридичного факультету та за підтримки декана факультету В.М.Шевчука.

На спортивних змаганнях були присутні заступник декана факультету Б.П.Мазур, заступник начальника факультету, підполковник Ю.В.Шубін, викладач кафедри фізичного виховання №3 В.В.Бруснік, офіцери факультету та вболівальники.

У турнірі брали участь 6 команд, учасники  змагалися в 5-ти конкурсах (швидкості, сили та спритності).

Переможцем стала 2 група 2 курсу; відповідно 2 місце посіла команда 3 групи 2 курсу та 3 місце − команда 1 групи 1 курсу.

В азартній спортивній боротьбі всі учасники та вболівальники спортивних змагань отримали чимало позитивних емоцій.

Вітаємо переможців та всіх зі святом українського козацтва!