На військово-юридичному факультеті пройшла зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни

08-11-2013, 17:04

Захід був присвячений визволенню лівобережної України, битві за Дніпро, визволенню столиці України міста-героя Києва.

У зустрічі взяли участь голова Харківського обласного комітету міжнародного українського союзу учасників війни полковник запасу П.Є.Конюшенко, член Харківської обласної організації ветеранів-підводників ім. Героя Радянського Союзу Фісановича капітан 1-го рангу В.О.Пілєвін та полковник у відставці Г.А.Розумцев, студенти військово-юридичного факультету та Інституту підготовки кадрів для МВС України.

Під час заходу ветерани розповіли про героїчні історичні події. У боях брали участь близько чотирьох мільйонів людей з обох сторін. Лінія фронту становила приблизно 1 400 км. Битва за Дніпро − одна з найбільших військових операцій Другої світової війни, учасниками якої стали понад 2,6 мільйона людей, 2400 танків, 2850 літаків. Не повернулися з поля бою понад 400 тисяч солдатів, а більше мільйону померли від ран.

Із доповідями  і презентаціями також виступили студенти.

Учасники зустрічі дійшли висновку, що подібного роду заходи сприяють патріотичному вихованню та збереженню історичної пам’яті про величні подвиги під час Великої Вітчизняної війни.