На військово-юридичному факультеті курсанти V курсу складали Військову присягу

06-09-2014, 13:01

Військова присяга − це урочиста обіцянка, що дається кожним громадянином при його вступі в ряди Збройних Сил держави. Складання Військової присяги − це важливий правовий і морально-політичний акт, який визначає його основні обов’язки по захисту Батьківщини. В непростих для країни умовах кожний студент, який склав Військову присягу в цей день, усвідомив відповідальність і те, що йому доручено бути справжнім захисником своєї Вітчизни.

На урочистостях були присутні: перший проректор Університету Ю.П.Битяк, почесні гості, викладачі, співробітники та батьки.

Після складання Військової присяги до учасників заходу звернувся Ю.П.Битяк. Він зокрема зазначив: «Щиро вітаю вас із урочистим святом − складанням Військової присяги на вірність Українському народові! Безумовно, ви цей день запам’ятаєте на все життя! Будьте завжди вірні й віддані справі захисту нашого народу, нашої суверенної Української держави! Свято виконуйте свій військовий обов’язок! На жаль, цьогорічне свято потьмарене трагічними подіями на Сході нашої держави, де триває кривава війна, з великою кількістю жертв, у тому числі серед мирного населення. Як ніколи раніше, перед кожним із нас постає нагальне завдання допомогти своїй Батьківщині, конкретними справами зміцнити її суверенітет, територіальну цілісність і обороноздатність. Будьте завжди гідні високого звання випускника Університету, дотримуйтесь вимог, які ставить перед кожним присяга і прийміть мої щирі поздоровлення, мирного вам неба, благополуччя, щастя і здоров’я».

Також курсантів привітав начальник Східного територіального юридичного відділу Департаменту правового забезпечення Міністерства оборони України підполковник юстиції Ф.Б.Ібрагімов.

Захід пройшов в урочистій обстановці, майбутніх офіцерів привітали студенти, їх батьки, а також співробітники факультету.