На військово-юридичному факультеті відбулись урочистості з нагоди складання Військової присяги на вірність Українському народові курсантами 1 та 5 курсів

10-09-2016, 13:37

На заході були присутні: ректор Університету державний радник юстиції І класу В.Я.Тацій, перший проректор Університету Ю.П.Битяк, почесні гості: директор Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України полковник М.С.Садовський, директор Юридичного департаменту Міністерства оборони України полковник юстиції В.П.Коваль, викладачі, співробітники та батьки.

Урочисте шикування розпочалося з доповіді начальника військово-юридичного факультету полковника юстиції С.М.Мельника ректору Університету державному раднику юстиції І класу В.Я.Тацію про готовність курсантів.

До учасників звернувся В.Я.Тацій. Він зокрема зазначив: «Щиро вітаю вас із урочистим святом − складанням Військової присяги на вірність Українському народові! Безумовно, ви цей день запам’ятаєте на все життя! Будьте завжди вірні й віддані справі захисту нашого народу, нашої суверенної Української держави! Свято виконуйте свій військовий обов’язок! Як ніколи раніше, перед кожним із нас постає нагальне завдання допомогти своїй Батьківщині, конкретними справами зміцнити її суверенітет, територіальну цілісність і обороноздатність. Будьте завжди гідні високого звання випускника Університету, дотримуйтесь вимог, які ставить перед кожним присяга і прийміть мої щирі поздоровлення, міцного вам здоров’я, благополуччя, щастя. Хай завжди на нашій землі буде мир!».

У вітальній промові Василь Якович особливо виділив роль військових юристів та у дотриманні ними завжди норм Конституції та законів України.

Військову присягу склало 98 курсантів (з них: 1 курс − 65 осіб, 5 курс − 33 особи).

Захід завершився виконанням Державного Гімну України та проходженням урочистим маршем особовим складом факультету.

Молодих захисників Вітчизни щиро привітали почесні гості: представники Міністерства оборони України, викладачі, батьки та рідні.