На військово-юридичному факультеті відбувся футбольний турнір на «Кубок факультету»

15-12-2015, 09:01

Спортивні змагання проводилися з 7 по 10 грудня. У них взяли участь 6 команд − по одній від кожного курсу та команда офіцерів факультету.

Фінальні ігри турніру відбулися 10 грудня у всесвітній день футболу. За перше місце зіграли команда курсантів 5 курсу та команда офіцерів. Переможець визначився тільки після серії пенальті, з загальним рахунком  6:5 перемогла команда офіцерів. III місце  посіла команда 4 курсу.

Головний приз − «Кубок факультету» отримала команда офіцерів. Призери отримали грамоти, цінні призи, також були відмічені кращі гравці у номінаціях: кращий форвард – Антоній Собченко (команда 5 курсу); кращий голкіпер – Сергій Григор’єв (команда 5 курсу).