08-05-2015, 14:37

Захід відкрив начальник факультету полковник юстиції С.Ю.Поляков з представлення шановного гостя, який був безпосереднім учасникам подій в роки Другої світової війни.

Степан Васильович виступив перед студентами факультету з розповіддю про події  тих  воєнних часів, про подвиги воїнів-переможців, про небачену стійкість і мужність, яку вони виявили, щоб існувала наша держава і нові покоління її громадян. Також  підготували виступи студенти 1 курсу Владислав Котигора та Віталій Лесніця. Вони в своїх доповідях розповіли про бойові подвиги солдатів Великої Перемоги, які і сьогодні надихають молоде покоління.

Наприкінці заходу офіцери та студенти військово-юридичного факультету висловили щиру вдячність Степану Васильовичу і взяли участь у пам’ятному фотографуванні.