26-05-2014, 11:27

Військова присяга − це урочиста обіцянка, що дається кожним громадянином при його вступі в ряди Збройних Сил держави. Складання Військової присяги − це важливий правовий і морально-політичний акт, який визначає його основні обов’язки по захисту Батьківщини. В непростих для країни умовах кожний студент, який склав Військову присягу в цей день, усвідомив відповідальність і те, що йому доручено бути справжнім захисником своєї Вітчизни.

На урочистостях були присутні: ректор Університету В.Я.Тацій, перший проректор Ю.П.Битяк, почесні гості та батьки.

Відповідно до наказу ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого № 141-к від 22 травня 2014 року В.Я.Тацій представив виконуючого обов’язки декана військово-юридичного факультету − доцента кафедри кримінального права № 1, кандидата юридичних наук Сергія Васильовича Гринчака.

«Завжди пам’ятайте клятву, яку ви щойно склали! Служіть на благо України! Сьогодні трішки сумують ваші вчителі та батьки. Але до цього смутку додається радість і гордість за вас, відважних і впевнених у собі, усміхнених та щасливих. Не підведіть їх, будьте мужніми і вірними у складних випробуваннях! Бажаю не втратити своєї мрії, досягти задуманого та з гідністю пронести крізь життя такі вічні поняття, як честь та гідність офіцера!», − наголосив В.Я.Тацій.