На військово-юридичному факультеті відбулися «Шевченківські читання» з нагоди 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченкa

11-03-2014, 11:30

5 березня на військово-юридичному факультеті серед студентів та курсантів було проведено  «Шевченківські читання» напередодні відзначення 200-річчя з Дня народження великого українського митця Тараса Григоровича Шевченка.

Представники всіх курсів факультету читали вірші та брали участь у конкурсі щодо знання історії життя та творчості Т.Г.Шевченко.

Суддівська бригада з числа студентського самоврядування об’єктивно оцінила всі виступи і за результатами виступів визначила переможців.

У командній першості перемогла команда 4 курсу, друге місце посіла команда 3 курсу і на третьому місці була команда 2 курсу, кращим виконавцем вірша Т.Шевченка стала студентка 3 курсу Тетяна Щур.

Переможці та призери отримали грамоти та цінні подарунки. Бажаємо всім учасникам гарного настрою та подальших перемог.