На вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в Університеті відбудеться низка заходів (оновлено)

19-02-2016, 16:50

193_bzxb33hrlg

20 лютого – день вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року − лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

На вшанування загиблих на Майдані в Університеті відбудеться низка заходів: хвилина мовчання, покладання квітів, зустріч з бійцями АТО, запалення свічок тощо.

19 лютого за ініціативи доцента кафедри конституційного права О.П.Євсєєва та за підтримки заступника директора Слідчо-криміналістичного інституту Є.В Ткаченка відбулася зустріч студентів цього Інституту з волонтером, активістом Харківського майдану А.А. Безуглим та активістом Київського майдану, людиною, яка відстоювала гідність українського народу поруч з героями «Небесної Сотні», Л.В.Онищенком.

Гості Університету розповіли про події лютого 2014 р., коли було  протистояння між силовиками та протестувальниками. Вони наголосили та тому, що у ці буремні часи загинуло понад 82 особи, постраждали 622.

За словами активіста та волонтера А.А.Безуглова, у сучасних умовах життя соціуму вся надія покладається на молодь  − старше покоління більше боїться змін, втратити роботу, молодь, навпаки, не боїться і діє рішуче.

20 лютого за ініціативи Студентського Сенату, Студентських рад гуртожитків, Рад самоврядувань інститутів і факультетів у гуртожитках Університету на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, студенти виконали Державний Гімн України, а після хвилини мовчання запалили свічки та лампадки.