На виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69 в Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України проведено ряд заходів з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

02-03-2015, 11:24
Протягом 18-24 лютого в стінах Інституту проведено тематичну фотовиставку, присвячену масовим акціям громадського протесту в місті Києві, що відбувались у листопаді 2013 – лютому 2014 року.
21 лютого курсанти та співробітники  Інституту відвідали лекцію «В пам’ять загиблих Героїв Майдану» та переглянули експозицію, присвячену Революції Гідності, в Харківському історичному музеї.
22 лютого, з метою виховання у особового складу поваги до великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості Героїв Небесної Сотні, в курсантських підрозділах проведено тематичні вечори з переглядом документального фільму «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила».