На базі Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проведено зустріч членів правління Асоціації юридичних клінік України

26-10-2016, 10:56

Захід став можливим за підтримки представника Координатора проектів ОБСЄ в Україні Ірини Іванків.

З вітальними словами звернулися виконавчий директор Асоціації юридичних клінік України Андрій Галай, представник Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Ірина Іванків, а також керівник Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Віктор Янишен. Вони зазначили, що дана зустріч є надзвичайно корисною для розвитку клінічного руху в Україні.

На зустрічі з керівниками юридичних клінік з різних куточків країни було обговорено широке коло питань розвитку клінічного руху в Україні. Зокрема, створення майбутнього посібника з «Основ юридичної клінічної практики», який став можливим за активної участі Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Асоціації юридичних клінік України. Цей підручник буде вміщувати у собі найкращий досвід провідних юридичних клінік України за останні 20 років існування. Він дасть можливість усім новим членам клінічного руху не тільки полегшити їх власну роботу, а ще й зрозуміти саму суть діяльності юридичних клінік.

Також, було підбито перші підсумки роботи за стратегічним планом діяльності Асоціації юридичних клінік України на 2016-2018 роки. Одним із найважливіших пунктів стратегічного плану діяльності Асоціації юридичних клінік України на 2016-2018 роки було включення юридичних клінік у навчальний процес ВНЗ. А також учасники заходу не оминули своєю увагою й аналіз запущеного нещодавно сайту Асоціації юридичних клінік України (http://www.legalclinics.in.ua/ua/).