На базі господарсько-правового факультету НЮУ імені Ярослава Мудрого проведено дебатний турнір новачків «Right now»

20-10-2014, 16:42

Захід відбувся за підтримки ректорату Університету, профспілкового комітету студентів, Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Федерація дебатів України» та Дебатного клубу НЮУ імені Ярослава Мудрого.

Ігри відбувалися за британським форматом парламентських дебатів.

У заході взяли участь 32 команди, були представлені гравці від Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України, Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ, Інституту підготовки слідчих кадрів для МВС України, господарсько-правового факультету, міжнародно-правового факультету та факультету підготовки кадрів для Пенсійного фонду України.

Захід відбувався в три етапи: відбіркові раунди, півфінал та фінал.

Суддівська колегія складалася з випускників НЮУ імені Ярослава Мудрого, що зараз є працівниками правоохоронних органів, та дебатерів, які мають значні досягнення на турнірах всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Одним із суддів був голова Харківського відділення Федерації дебатів України − Ігор Бобришев. Він став головуючим суддею одного з півфіналів та взяв участь у нагородженні. Ігор привітав учасників та побажав подальших успіхів у дебатах. Він наголосив та тому, що розвиток критичного мислення й уміння переконливо та конструктивно доносити свою думку до аудиторії є дуже важливим для кожної людини, а для юриста це один з головних обов’язків.

Переможцями турніру стали студенти 1 курсу Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України Іван Невзоров та Дмитро Дьолог. 2 місце посіли Богдан Коновалов та Гасан Гусейнов, студенти Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України, 3 місце − Євгенія Боковикова та Дмитро Моцний, студенти другого курсу факультету підготовки кадрів для Пенсійного фонду України.

Топ-спікером турніру став Гасан Гусейнов, студент 2 курсу Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України.

Усі фіналісти та топ-спікер отримали нагороди − кубки та медалі від студентського профкому.