Науковцям Університету С.Г.Серьогіній та В.М.Гаращуку вручено державні нагороди

11-09-2013, 11:12

На засіданні колегії Харківської облдержадміністрації голова Харківської ОДА М.М.Добкін та голова облради С.І.Чернов відповідно до Указу Президента України від 24 серпня 2013 року № 448/2013 за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм вручили посвідчення «ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ» доктору юридичних наук, завідувачу кафедри державного будівництва Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» С.Г.Серьогіній та доктору юридичних наук, професору кафедри адміністративного права Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» В.М.Гаращуку.