Наукова бібліотека та студентське самоврядування Університету оголосили переможців конкурсу «Читач року»

16-04-2015, 16:47

На заході були присутні: проректор з навчально-методичної роботи Університету В.В.Комаров, директор Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України В.І.Маринів, заступник декану заочного факультету № 1 О.Ю.Лялюк, директор наукової бібліотеки Н.П.Пасмор, голова профспілкового комітету студентів О.Ю.Дудченко, заступник голови студентського самоврядування В.Залізінський та студенти Університету.

Другий рік поспіль наукова бібліотека, студентське самоврядування Університету за підтримки ректорату та профспілкового комітету студентів проводять конкурс «Читач року» під гаслом «Читай! Формат не має значення!».

Відповідно до Положення про конкурс упродовж року за допомогою автоматизованої бібліотечної системи обслуговування визначилися найактивніші читачі бібліотеки за наступними критеріями: регулярність відвідування бібліотеки, кількість замовлених і отриманих книг, дотримування правил користування бібліотекою, активна участь у житті бібліотеки.

За підсумками та аналізом читацької активності, оргкомітет нагородив переможців у наступних номінаціях:

«Почесний читач бібліотеки 2015» − Комаров Вячеслав Васильович, проректор Університету;

«Наукова діяльність» − Заботін Віталій, аспірант кафедри цивільного процесу;

«Освітня діяльність» − Григоренко Владислав, студент Інституту підготовки слідчих кадрів для МВС України, 2 курс;

«Художня література» − Тивонюк Владислав, студент Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ, 4 курс.

Наукова бібліотека проводить багато культурно-просвітницьких заходів. У них активну участь беруть студенти вишу, а особливо учасники літературно-мистецької студії «Пластилін». Творчими натхненниками і організаторами цієї студії є співробітники Університету: член Національної спілки письменників України, редактор університетської газети «Vivat Lex!» Бойко (Буренко) Оксана Вікторівна та бібліотекар Золочевський Ігор Владиславович. Вони подякували найактивнішим студентам-учасникам заходів:

- Глєбову Роману, студенту Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України, 5 курс;

- Затворницькій Анастасії, студенту Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України, 5 курс;

- Руденко Альоні, студенту Інституту підготовки слідчих кадрів для МВС України, 3 курс.

Найактивнішим помічником бібліотеки визнано Мамотюка Олександра − студента Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України, 4 курс.

Наприкінці заходу до присутніх звернувся проректор з навчально-методичної роботи Університету В.В.Комаров. Він подякував директору наукової бібліотеки та всім співробітникам: «Ви створили комфорт та таку приємну атмосферу, які мають бути у сучасному європейському закладі».

«Книга дозволяє людині відчути себе вільною і завжди поруч з освіченою людиною», – сказав Вячеслав Васильович.