Напередодні Дня науки відзначено науковців Університету

16-05-2014, 18:11

У Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулися урочистості, присвячені Дню науки.

У заході взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, директор Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації Анатолій Бабічев, ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Василь Тацій, ректор Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Віль Бакіров.

Також на святі були присутні лауреати державних премій в галузі науки, ректори та директори вищих навчальних закладів, провідні науковці, голови рад молодих вчених, обласні стипендіати, лауреати щорічних премій Президента України, магістри, аспіранти, представники наукової громадськості.

Керівництво області вручило кращим науковцям обласні Почесні грамоти та подяки Харківської облдержадміністрації та обласної ради, Почесну відзнаку Харківської обласної ради «Слобожанська слава», а також дипломи 20 стипендіатам обласної державної адміністрації в галузі науки у 2014 році серед видатних науковців.

Серед нагороджених – науковці Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого:

– Почесну грамоту Харківської обласної державної адміністрації отримав доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри цивільного права № 2 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.Л.Яроцький;

– стипендію імені В.П.Маслова (з правознавства) призначено професору, завідувачу кафедри організації судових та правоохоронних органів І.Є.Марочкіну.

Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт за участю кращих творчих колективів Університету – лауреатів міжнародних конкурсів.