Надруковано перший том підручника з криміналістики англійською мовою за редакцією професорів Гендрика Малєвскі та Валерія Шепітька

23-09-2016, 15:33

%d0%be%d0%b1%d0%bb%d0%be%d0%b6%d0%ba%d0%b0_%d0%ba%d1%80%d0%b8%d0%bc%d0%b8%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b8%d0%ba%d0%b0__1Підручник підготовлено в межах реалізації проектів міжнародного співробітництва вчених-криміналістів України та Литви і відображає модель Східно-Європейської школи криміналістики. Важливість видання даного навчального продукту в умовах мобільності Європейського простору вищої освіти обумовлена необхідністю вироблення єдиних стандартів, рекомендацій та інструментарію при навчанні студентів-юристів.

(Textbook of Criminalistics. Edited by Hendryk Malevski, Valery Shepitko; authors: M. Bayev, O. Bayev, A. Golovin, G. Juodkaite-Granskiene, V. Konovalova, O. Korshunova, V. E. Kurapka, H. Malevski, S. Matuliene, B. Shchur, M. Shepitko, V. Shepitko, N. Yablokov, S. Yalyshev, V. Zhuravel).

Вітаємо авторів підручника з цією подією!