На військово-юридичному факультеті проведено спортивні змагання з міні-футболу на «Кубок декана» серед спортивних колективів 1-5 курсів

13-12-2013, 13:25

Традиційний футбольний турнір проводився на честь Дня Збройних Сил України з метою розповсюдження здорового способу життя за підтримки керівництва військово-юридичного факультету, а також безпосередньо студентського самоврядування.

У змаганнях взяли участь 6 команд (кожний курс факультету та команда офіцерів факультету).

Переможцем турніру та власником перехідного кубку вперше стала команда офіцерів факультету; II місце – команда 2-го курсу; III місце – команди 4-го та 5-го  курсу.

Грамотою «Кращий форвард» нагороджено Олександра Скубицького та «Кращий голкіпер» – Романа Комарецького (5 курс).

Нагороди та цінні подарунки призерам вручив декан факультету В.М.Шевчук.