Університет відвідали Директор Програми з судового адміністрування Університету штату Мічиган Морін Е.Коннер та керівник Проекту USAID «Справедливе правосуддя» Девід Майкл Вон

17-12-2013, 18:15

У зустрічі взяли участь проректор з навчально-методичної роботи Вячеслав Комаров, завідувач кафедри організації судових та правоохоронних органів Іван Марочкін, професори та викладачі Університету.

Вячеслав Комаров висловив подяку гостям за візит та назвав програму новим революційним шляхом у майбутнє.

Морін Е.Коннер презентувала першу в Україні пілотну Програму з питань судового адміністрування, яка впроваджується Державною судовою адміністрацією України та Національною школою суддів України за підтримки Проекту USAID «Україна: справедливе правосуддя» у співпраці з Університетом штату Мічиган.

Метою пілотної Програми з питань судового адміністрування є покращення знань, навичок та здібностей судових адміністраторів в ефективному управлінні судами.

Морін Е.Коннер розповіла про особливості, вимоги, головні завдання програми, про її досвід впровадження програми у США, Об’єднаних Арабських Еміратах та Україні.

Девід Майкл Вон зазначив, що  окрім американської моделі, в рамках проекту буде запропонована і європейська модель. Зокрема вона найближчим часом буде представлена французькими фахівцями з м.Бордо, м.Діжона, а також польськими фахівцями Національної школи суддів і прокурорів з м.Краков.