Максим Березін (військово-юридичний факультет, 1 курс) посів ІІІ місце на V Всеукраїнських змаганнях з греплінгу

22-12-2015, 09:57

БерезинТурнір «ADCC Submission Figthing» відбувся 19 грудня у м. Харкові. Він зібрав понад 400 учасників з різних областей України. Усіх спортсменів поділили на дві класові групи. У класі А виступали професіонали (стаж від 4 років або наявність досягнень), відповідно у класі Б боролися спортсмени-початківці (стаж до 4 років, або відсутність досягнень).

Студент Університету М.Березін посів ІІІ місце у ваговій  категорії до 76 кг у класі Б.

Греплінг — вид спортивного єдиноборства, який включає в себе техніку всіх бірцівських дисциплін (вільна боротьба, греко-римська боротьба і т. п.), проте має мінімальні обмеження щодо застосування больових і задушливих прийомів.