Лаборант кафедри земельного та аграрного права Університету чемпіонка світу 2014 з кемпо-карате та кобудо Олена Савельєва стала одним із переможців соціально-спортивного проекту «Я зможу!»

18-09-2014, 10:20

У Харкові з 27 липня по 10 вересня проходив соціально-спортивний проект «Я зможу!»

У заході взяли участь понад 230 харків’ян.

Мета − популяризація спорту та здорового способу життя в нашому місті.

Суть проекту полягала в тому, що людина повинна довести самій собі, що вона зможе досягти поставленої мети. Цілі могли бути різними – сісти на шпагат, пробігти марафон, схуднути на 10 кг, підтягнутися 30 разів, стрибнути з парашутом тощо. Стимул – заявити на весь Харків: «Я зможу» і втілити у життя поставлену мету. Учасники на власному прикладі довели, що Харків – це спортивна столиця України, а її жителі ведуть здоровий спосіб життя.

Олена Савельєва поставила креативне завдання – навчитися маховому сальто з приземленням у шпагат. Щоденно тренуючись, за півтора місяці спортсменка досягла своєї мети і як визнання цього, виборола третє місце у категорії «Креатив».

Олена закликає усіх займатися спортом і вести здоровий спосіб життя!