Курсанти V курсу військово-юридичного факультету складали Військову присягу

07-09-2013, 13:36

Свято відкрив  перший проректор Університету Ю.П.Битяк: «Щиро вітаю вас із урочистим святом − складанням Військової присяги на вірність Українському народові! Безумовно ви цей день запам’ятаєте на все життя! Будьте завжди вірні й віддані справі захисту нашого народу, нашої суверенної Української держави! Свято виконуйте свій військовий обов’язок! У цей урочистий для вас день бажаю пронести с гордістю через все життя прапор нашого Університету, кращого вузу нашої країни та за її межами, успіхів у навчанні, міцного здоров’я і всього найкращого вам і вашим близьким!»

Особовий склад факультету привітали заступник начальника Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України по роботі з персоналом генерал-майор А.С.Король; перший заступник начальника Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба генерал-майор О.Б.Котов; заступник обласного військового комісару з виховної роботи підполковник Ф.Б.Ібрагімов; заступник начальника 36 об’єднаного загону Державної спеціальної служби транспорту з виховної роботи підполковник А.І.Полупан, від імені батьків курсантів – О.Д.Леонідов, від курсантів – О.Подлєсний.

Після привітання відбулася процедура  Військової присяги, яку в цьому році склало 35 курсантів.

Від імені учасників урочистостей  військовослужбовці факультету поклали квіти до пам’ятника загиблим викладачам, співробітникам та студентам юридичного інституту (нині Університету), які захищали Батьківщину в період Великої Вітчизняної війни.