Курсанти 5 курсу військово-юридичного факультету склали Військову присягу на вірність Українському народові

21-09-2015, 12:30

19 вересня на військово-юридичному факультеті відбулись урочистості з нагоди складання Військової присяги на вірність Українському народові курсантами 5 курсу.

На заході були присутні: перший проректор Університету Ю.П.Битяк, почесні гості, викладачі, співробітники та батьки.

Ритуал складання присяги розпочався з доповіді начальника військово-юридичного факультету, полковника юстиції С.Ю. Полякова першому проектору Університету Ю.П. Битяку про готовність курсантів до церемонії складання Військової присяги.

У вітальній промові Юрій Прокопович особливо виділив роль військових юристів у розбудові та захисту держави. «В такий важкий час для країни, кожний курсант 5 курсу військово-юридичного факультету має відчути відповідальність за збереження незалежності та цілісності України. Наші курсанти з гордістю та честю будуть нести звання справжніх правників та стояти на високих принципах верховенства права в Збройних Силах України та інших військових формуваннях», – зазначив він.

Курсантів привітали: заступник директора юридичного департаменту МО України полковник юстиції А.Ю. Комар, студенти, батьки курсантів, а також офіцери та співробітники факультету. Виступаючі у своїх промовах висловлювали важливість справи щодо захисту Батьківщини, в цей непростий час для нашої країни, кожного військовослужбовця, кожного курсанта, який щойно склав Військову присягу.