Курсанти І курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Університету склали Військову присягу

15-09-2014, 15:34

13 вересня 2014 року біля пам’ятника викладачам, співробітникам і випускникам Університету, загиблим у Великій Вітчизняній війні, за участю ректорату НЮУ імені Ярослава Мудрого, керівництва Управління СБ України в Харківській області, у присутності батьків, близьких родичів та друзів відбулась церемонія складання Військової присяги на вірність Українському народові особовим складом 1-го курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України.

Ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Герой України Тацій В.Я відзначив, що складання Військової присяги, як державно-правового, морально-етичного акту, є визначною подією у житті кожного військовослужбовця, особливо у цей складний для країни час. Мужність та відвага, готовність до самопожертви заради Батьківщини – це риси, притаманні справжнім захисникам Вітчизни.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять тих, хто залишаючись вірними Присязі, поклали свої життя за цілісність і незалежність України.

Начальник УСБУ в Харківській області О.В.Пивовар зачитав звернення Голови Служби безпеки України В.О.Наливайченка: «Ця урочиста клятва із зброєю в руках біля бойового прапору Інституту свідчить про готовність забезпечувати національну безпеку та неухильно виконувати конституційний обов’язок і закони України. Вирішувати завдання із захисту національної безпеки здатні фахівці високого професійного рівня, офіцери-патріоти, які безмежно віддані обраній справі». О.В.Пивовар поздоровляючи першокурсників, відмітив високий рівень фахової підготовки та сумлінність виконання службових обов’язків випускниками навчального підрозділу, які проходять службу в Управлінні СБ України в Харківській області.

Від імені батьків першокурсників начальник слідчого відділу Управління СБ України в Черкаській області полковник юстиції Л.П. Маланюк побажав майбутнім офіцерам вітчизняної спецслужби бути завжди вірними Присязі та пам’ятати про високу відповідальність перед Батьківщиною.

Завершився захід урочистим проходженням, під час якого курсанти 1-го курсу виконали пісню та продемонстрували високу стройову злагодженість.