Курсанти ІПЮК для СБУ Університету за участю кураторів з числа науково-педагогічного складу Інституту, відвідали підшефний обласний спеціалізований будинок дитини «Зелений Гай»

08-10-2013, 13:24

Колектив навчального підрозділу опікується вихованцями дитячого будинку вже близько 15  років, намагаючись створити для дітей атмосферу родинного затишку та батьківської любові, допомогти у розв’язанні побутових проблем та організації дозвілля.

Майбутні офіцери органів державної безпеки організували для  дітей справжнє свято з хороводами, конкурсами та подарунками. Вихованці дитячого будинку, в свою чергу, розповідали курсантам вірші, разом з ними танцювали та співали дитячі пісні, розгадували загадки. Діти отримали подарунки, які з любов’ю для них приготували співробітники Інституту. Після концерту курсанти подарували малятам солодощі, фрукти, смачні соки та вирушили на дитячий майданчик де грали і катались на гірках та гойдалках.

Крім того, поки дівчата розважали дітей, хлопці прибирали прилеглу територію дитячого будинку.