Курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України відвідали підшефний спеціалізований будинок дитини «Зелений Гай»

30-04-2014, 16:46

Цього разу майбутні офіцери органів державної безпеки організували для  дітей справжнє свято з хороводами, конкурсами та подарунками.

Вихованці дитячого будинку, в свою чергу, розповідали курсантам вірші, разом з ними танцювали та співали дитячі пісні, розгадували загадки.

Діти отримали подарунки, які з любов’ю для них підготували співробітники Інституту.

Після концерту курсанти подарували малятам солодощі, фрукти, смачні соки та вирушили на вулицю, де грали і катались на гірках та гойдалках.

Крім того, поки дівчата розважали дітей, хлопці прибирали дитячі майданчики та прилеглу територію дитячого будинку.