05-02-2014, 17:27

Курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Університету взяли участь у благодійних заходах, які проводились Харківською обласною організацією Українського товариства глухих, на підтримку усіх харків’ян, які мають вади слуху та мови.

Одним з елементів конкурсної програми було виконання бального танцю. Курсанти, які неодноразово брали участь у різноманітних благодійних балах, продемонстрували гарні навички бальної хореографії, достойно представивши навчальний підрозділ, та додали заходу шляхетності й вишуканості.

Керівництво Харківської обласної організації Українського товариства глухих висловило щиру вдячність курсантам та співробітникам Інституту за  небайдужість до людей, які потребують допомоги та уваги.