Курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ влаштували свято для маленьких вихованців дитячого будинку «Зелений Гай»

16-04-2013, 10:37

Вже стало доброю традицією відвідування підшефного дитячого будинку «Зелений Гай». Представники 1-4 курсів Інституту влаштували справжнє свято для маленьких вихованців дитячого закладу.

Було організовано лялькову виставу та невеличкий музичний концерт від музикантів оркестру навчального підрозділу. Крім того, з дітьми відгадували загадки та водили хоровод. Після того, як малюки отримали подарунки, дівчата-студентки розважали дітей на свіжому повітрі, граючи з ними в різноманітні ігри на дитячому майданчику. В цей час хлопці допомагали у впорядкуванні території дитячого будинку.

Очі кожного малюка  сяяли щирою радістю  за подаровані хвилини щастя та душевного тепла.