Курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ Данило Запорожський та Олександр Нівінський стали призерами чемпіонату Служби безпеки України з рукопашного бою

25-02-2013, 11:58

У м.Дніпропетровськ завершився чемпіонат Служби безпеки України з рукопашного бою, на якому виступили понад 100 кращих спортсменів з усіх регіонів України, переважно офіцери антитерористичних спецпідрозділів СБ України. Збірна команда Інституту складалася з 4-х курсантів та 2-х співробітників.

У цьому нелегкому випробуванні, завдяки відмінній бійцівській підготовці та самовідданості, курсант 1-го курсу Данило Запорожський посів ІІ місце у ваговій категорії до85 кг, а курсант 2-го курсу Олександр Нівінський – ІІІ місце у ваговій категорії до65 кг.

Під час нагородження призерів змагань Данило Запорожський (до речі, один з наймолодших учасників цього турніру) був відзначений спеціальним призом Міжнародної Асоціації ветеранів підрозділів антитерору «АЛЬФА» – кубком «За волю до перемоги».