Курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України зайняли І-ІІІ місця на Всеукраїнських змаганнях зі слідчих дій

21-10-2016, 11:50

15-16 жовтня в Хмельницькому університеті управління та права відбулися ІІІ Всеукраїнські змагання зі слідчих дій імені Георгія Михайловича Рудого. У заході взяли участь вісім команд з провідних вищих навчальних закладів України.

Кожна команда складалася з 3-х учасників, які упродовж змагань мали продемонструвати вміння застосовувати на практиці отримані теоретичні знання з криміналістики, кримінального та кримінального процесуального права.

Оцінювали учасників змагань досвідчені працівники органів прокуратури, Національної поліції, експерти Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Хмельницькій області, судді Апеляційного суду Хмельницької області, а також відомі адвокати та досвідчені науково-педагогічні працівники.

На відбірковому етапі команди проводили огляд місця дорожньо-транспортної пригоди та огляд транспортного засобу. Під час фінального етапу команди проводили 4 слідчі дії, а саме: впізнання особи за зовнішністю, освідування, огляд відео реєстратора та допит свідка під час досудового розслідування у судовому засіданні.

За підсумками змагань перше, друге та третє місце посіли команди Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України  «Нова генерація», «На шляху до успіху» та «Перша столиця».

Організаторами заходу було відмічено досить високий рівень професійної підготовки майбутніх юристів у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.