Курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України прийняли участь у Міжнародному благодійному балі «Коли збуваються мрії»

19-05-2015, 16:31

Захід відбувся 16 травня в бальній залі готелю «Харків Палас» з метою збору благодійної допомоги дітям-переселенцям із зони проведення антитерористичної операції.

На урочистому заході були присутні представники Харківської обласної державної адміністрації, Харківської міської ради, іноземних консульств, національно-культурних об’єднань , а  також безпосередньо учасники − курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України та студенти інших вищих навчальних закладів.

У програму увійшла церемонія зустрічі гостей та відкриття балу, три танцювальних відділення традиційних бальних танців, майстер класи для гостей, виступ дітей з Дитячого містечка  «Отрадноє», благодійний аукціон, ярмарок дитячих робіт та сувенірів і на завершення  визначення короля і королеви балу.

Перед закриттям урочистої церемонії організатори балу  висловили слова вдячності курсантам Інституту за старанність і відповідальне ставлення до підготовки благодійного балу,  який став яскравою подією в житті міста Харків та подарував масу незабутніх вражень усім гостям вечора.

У програму увійшла церемонія зустрічі гостей та відкриття балу, три танцювальних відділення традиційних бальних танців, майстер класи для гостей, виступ дітей з Дитячого містечка  «, благо