Курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ взяли участь у ІV Міжвузівській олімпіаді з іноземних мов серед вищих навчальних закладів сектору безпеки України, що проходила на базі Національної академії Служби безпеки України

08-04-2015, 09:32

Курсанти 1 курсу Владислав Пишка, 3 курсу Олександр Усиков та 4 курсу Андрій Римар змагалися за звання кращого знавця англійської мови із 25-ма представниками з 8-ми ВНЗ України. Олімпіада проходила у чотири етапи: тестів на розуміння прочитаного та прослуханого текстів; усного висловлювання за запропонованою темою;  виступу з презентацією на тему «Сучасні технології забезпечення інформаційної та суспільної безпеки».

Не зважаючи на високий рівень конкуренції, курсанти Інституту показали гідний результат: III місце посів Олександр Усиков.

Учасники Олімпіади не лише отримали цінний досвід у галузі перекладу, а й незабутні враження від екскурсії визначними місцями Києва, яку для них провели організатори заходу. В Академії конкурсанти також відвідали Алею Героїв Небесної Сотні, де вшанували покладанням квітів пам’ять загиблих під час Революції Гідності.