Курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України взяли участь у заходах з нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

24-06-2014, 10:25

19 червня курсанти Інституту відвідали лекцію у Харківському історичному музеї за темою «Пам’ятаєш земле, 41-й, 45-й, земле – не забудь!» із переглядом тематичної експозиції, присвяченої подвигу та героїзму наших співвітчизників у перші дні Великої Вітчизняної війни.

20 червня було організовано відвідування курсантами Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки для прийняття участі у годині патріотизму «Подвигу жити в віках». В цей же день курсанти та співробітники Інституту відвідали ветеранів, які не мають можливості за станом свого здоров’я взяти участь у заходах, тому представники нашого навчального підрозділу привітали їх за місцем проживання.

22 червня курсанти  2-го курсу взяли участь у загальноміських заходах з покладення квітів та вшанування пам’яті воїнів, загиблих в роки Великої Вітчизняної війни на Меморіалі Слави. Силами курсантських підрозділів було здійснено прибирання могил Героїв Радянського Союзу Титова М.П., Петрова А.В. та  Косова В.М., а також наведення порядку та покладення квітів до Братської могили. Після чого, особовий склад 2-го та 3-го курсів зустрілись з ветераном Великої Вітчизняної війни, учасником битви на Курській дузі та Корсунь-Шевченківської операції Міллером В.Л., який поділився своїми спогадами про ті бойові роки, про героїзм та відвагу нашого народу у боротьбі за свободу та незалежність.