Курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України відзначили 69 річницю перемоги, ушанувавши ветеранів та воїнів, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни

14-05-2014, 12:07

Так, 7 травня курсанти Інституту разом з ректоратом Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого здійснили покладення квітів до пам’ятника викладачам та студентам навчального закладу, які загинули в роки війни. Також в цей день курсанти відвідали тематичну лекцію в обласній юнацькій бібліотеці «Скорботні уроки війни», під час якої вони мали змогу дізнатись про ті обставини, які передували Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, про її хід та основні етапи.

8 травня силами курсантських підрозділів було здійснено прибирання могил Героїв Радянського союзу: Титова М.П., Петрова А.В. та  Косова В.М., а також наведення порядку та покладення квітів до Братської могили.

9 травня курсантами 2-го курсу було здійснено ритуал покладення квітів то могили колишнього Першого проректора Національного юридичного університету, ветерана Великої Вітчизняної війни, Героя України  Сташиса Володимира Володимировича.

10 травня було організовано відвідування ветеранів, які не мають можливості за станом свого здоров’я взяти участь у святкових заходах, тому представники нашого навчального підрозділу привітали їх за місцем проживання. Крім того, було відвідано меморіальний комплекс «Висота маршала Конєва».

Протягом 9-11 травня особовий склад 2-5 курсів зустрілись з ветеранами Великої Вітчизняної війни, які поділились з молодим поколінням власними спогадами про героїзм та відвагу воїнів визволителів, тих хто віддав своє  життя за нашу свободу та незалежність.