Кращі офіцери військово-юридичного факультету Університету взяли участь у міському офіцерському балу

18-12-2012, 21:34

Офіцерський бал став традиційним і проводився в Харкові вшосте. У ньому взяли участь понад 500 військовослужбовців з дружинами. Усі учасники балу − представники різних видів військ Харківського гарнізону.

Під час урочистостей відбулося нагородження найкращих офіцерів Харківщини. Серед них − старший викладач кафедри загальновійськових та правових дисциплін військово-юридичного факультету Університету, підполковник Л.В.Зіняк, який отримав подяку від Харківської облдержадміністрації.

На балу виступили колективи міста й області. Майстер-клас для учасників заходу провів відомий хореограф Олексій Литвинов.

Кращі офіцери військово-юридичного факультету Університету взяли участь у  міському офіцерському балу