Команда «Friends with Benefits» Університету вийшла у півфінал чемпіонату України з дебатів

18-05-2015, 11:07

9-11 травня у Києві відбувся чемпіонат України з дебатів – найпрестижніший турнір у нашій країні.

Команда «Friends with Benefits» студентів  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у складі О.Куваєвої (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури, 3 курс, 11 група) та В.Криловецького (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури, 5 курс, 18 група) після наполегливої боротьби вийшли у півфінал цього турніру з другої позиції у загальній турнірній таблиці.

Також наші студенти офіційно визнані одними з кращих дебатерів в Україні!  О.Куваєва та В.Криловецький, а також А.Чуваєва (міжнародно-правовой факультет, 5 курс, 2 група) та С.Юшенко (господарсько-правовой факультет, 4 курс, 7 група), які грають разом  у складі команди «Если вы понимаете о чем я» незважаючи на велику конкуренцію, стали номінантами на звання кращої команди у 2014-2015 роках в Україні!

Також А.Чуваєва стала претендентом на перемогу в іншій номінації − кращий промовець року!