Команда ІПЮК для СБ України Університету стала призером Всеукраїнських змагань зі слідчих дій

16-10-2014, 13:36

У Хмельницькому університеті управління та права відбулись ІІ Всеукраїнські змагання зі слідчих дій імені Георгія Михайловича Рудого. У змаганнях взяли участь 8 команд із провідних вищих навчальних закладів України, які готують фахівців-юристів для правоохоронних органів. Кожна команда складалася з 3-х учасників, які упродовж змагань мали продемонструвати не тільки знання кримінального, процесуального та матеріального права, а й показати вміння і навички організації та проведення окремих слідчих дій.

На відбірковому етапі всі команди змагалися у проведенні таких слідчих дій, як огляд і виїмка кореспонденції та обшук.

Під час фінального етапу команди проводили 4 слідчі дії, а саме: слідчий експеримент, впізнання особи за голосом, допит неповнолітнього, допит свідка у судовому засіданні.

Оцінювали учасників змагань досвідчені працівники слідчих відділів прокуратури, УСБУ та УМВСУ в Хмельницькій області, судді Апеляційного суду Хмельницької області та інші фахівці у галузі слідства.

За підсумками змагань команда Інституту, яка достойно представила Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, заслужено посіла 2 місце.