Команда Університету − переможець ХХІ національного раунду всесвітнього конкурсу з міжнародного публічного права імені Філіпа Джессапа

09-03-2016, 13:56

Судові дебати з міжнародного публічного права імені Філіпа Джессапа є найстарішим (із 1959 року) та найпрестижнішим змаганням для студентів-правників у світі. Захід, організований ЮФ Marchenko Danevych, відбувся 26-28 лютого на базі Вищого господарського суду України. В змаганнях взяли участь 12 команд із кращих юридичних ВНЗ України.

Цьогорічний «кейс» змагання стосувався проблем законності програм масового спостереження, використання спеціальних місій для ведення шпигунства, кібер-атак на юридичні фірми та медіа, превентивного ув’язнення та допустимості доказів, добутих в порушення національного законодавства в міжнародних судах.

Команда Університету (Михайло Солдатенко, Роман Гришин-Грищук, Марія Деречина (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції, 4 курс), Дмитро Саранчук (міжнародно-правового факультету, 5 курс), Микола Юрлов (викладач Інституту юридичних кадрів для СБ України)) стала національним чемпіоном та здобула право відстоювати честь України на міжнародних раундах, які відбудуться в Вашингтоні, США 27 березня – 2 квітня. Михайло Солдатенко був визнаний кращим спікером українського національного раунду.  Ця перемога − перша за історію участі Університету в змаганнях (з 2003 року).

Вітаємо команду та бажаємо нових перемог!