Команда Університету (Ю.Челебій-Кравченко, А.Колісниченко, Д.Герман) отримала диплом II ступеня Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства

25-04-2016, 16:09

Захід відбувся на базі юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Мета − виявлення, відбір та підтримка обдарованої студентської молоді, розвиток і реалізація здібностей студентів, стимулювання і активізації їхньої навчально-пізнавальної і науково-дослідної діяльності, творчої праці.

В олімпіаді взяли участь 144  студенти із 53 вищих навчальних закладів, які готують фахівців за напрямом «Право».  Захід  відбувся у 2 тури: командний та індивідуальний. Студенти, які показали кращі результати у першому турі, змагалися за перемогу в індивідуальному заліку.

За результатами змагань Юлія Челебій-Кравченко (Полтавський юридичний інститут), Артур Колісниченко (господарсько-правовий факультет),   Денис Герман (Полтавський юридичний інститут) отримали диплом ІІ ступеня у  командному заліку, в індивідуальному заліку Ю.Челебій-Кравченко −диплом II ступеня, а А.Колісниченко – ІІІ ступеня.

Вітаємо студентів та тренера команди, голову Студентського наукового товариства, доцента кафедри фінансового права Д.О.Бiлінського!