Команда Університету з плавання виборола ІІ місце в командному заліку на обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя»

22-04-2016, 12:06

Змагання серед вищих навчальних закладів Харківської області відбулися 18-19 квітня у Національному технічному університеті «ХПІ».

У турнірі взяли участь 21 команда з 18 вищих навчальних закладів, всього понад 200 учасників.

Студенти Університету вибороли золоті медалі у двох  естафетах:

4*50 м вільним стилем − Давид Овсепян (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції), Леонід Климчук (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції), Олександр Мурзак (Слідчо-криміналістичний інститут), Євген Регаль (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції),

комбінованої естафеті 4*50 м − Давид Овсепян (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції), Михайло Король (господарсько-правовий факультет), В’ячеслав Єфремов (військово-юридичний факультет), Леонід Климчук (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції)

В особистій першості призові місця вибороли:

Юліан Омельчук (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, Леонід Климчук (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції), Володимир  Іванунь (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції), Олександр Мурзак  (Слідчо-криміналістичний інститут),  Давид Овсепян (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції), В’ячеслав Єфремов (військово-юридичний факультет), Михайло Король (господарсько-правовий факультет), Дмитро Філіпський, Катерина Мішукова (господарсько-правовий факультет).

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого представляли дві команди. У напруженій боротьбі перша команда виборола ІІ місце, поступивши команді Харківської державної академії фізичної культури. Друга команда посіла VIII місце.