Команда Університету «Закон і порядок» посіла І місце у ІІ Всеукраїнському турнірі класичних судових дебатів із кримінального права на честь професора Станіслава Яценка

31-10-2016, 17:56

Команда Університету  «Закон і порядок» посіла І місце Захід відбувся  28-29 жовтня на базі юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У змаганнях взяли участь 12 команд зі всієї України, які складалися зі студентів юридичних спеціальностей, зокрема  з Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Одеська юридична академія», Дніпропетровський державного університету внутрішніх справ, Національного університету «Львівська політехніка» та ін.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого представляли три команди: «Юридична громада»,  «Тріумф справедливості», «Закон і порядок».

Турнір був присвячений проблемним питанням, які постають перед правозастосувачем, зокрема, щодо порушення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод Україною, підстав та порядку видачі (екстрадиції) особи  тощо.

За результатами змагань команда «Закон і порядок»  (Віолета Ходарєва, Мадіна Туваклієва) посіла І місто, команда «Юридична громада» (Інокентій Миславський, Ярослав Лепешко, Ярослав Бєлих)  –  ІІІ місце.

І.Миславському вручено сертифікат на підписку на газету «Юридична практика» – інформаційного спонсору турніру.