Команда Університету взяла участь у міжвузівському творчому марафоні

23-03-2016, 11:17

Захід відбувся 17 березня в ХНУ ім. Каразіна за підтримки посольства Франції в рамках Міжнародного дня франкофонії.

Кирило Анісімов (Інститут підготовки кадрів для органів юстиціїї, 3 курс), Вадим Новік (Інститут підготовки кадрів для МВС України, 3 курс), Катерина Вороніна, Катерина Макарова (Інститут підготовки кадрів для СБУ, 1 курс), Альона Булгакова, Анастасія Губарєва, Аліна Приймак (Міжнародно-правовий факультет, 1 та 3 курс) разом із тренером команди доцентом кафедри іноземних мов №2 Л.В. Чурсіною виконали інтеративні завдання з французської мови в усній та письмовій формі, спілкувалися за допомогою скайп-зв’язку зі студентами вищих навчальних закладів Києва, Одеси та Дніпропетровська.

Марафон відбувся за участю директора Французького альянсу у м. Харкові Тімоте де Майара.